24 Mayıs 2016 Salı

HÜMÜKUŞUN RÜYASI TÜTÜ ;)

Şimdi tam olarak şöyle olayu.Bu bizim hümükuşda her Minnak kızın rüyası ,şöyle kabarık,bir gelinlikdir,bir pembe telaşı söz konusuydu..Minnak kıza dikmeseydik de ne yapsaydık :) 
İlk deneyimimiz olduğu için biraz acamilik oldu..Şöyleki internette 1 yaş için 45 cm boy diyordu..Bizim hümükuş 2,5yaşında .E hal böyleyken biz boya bir 5cm daha ekledik.ve oldumu 50 cm ..Hobaa..
Biraz uzun oldu tabi 😁ama neticede amacımıZa ulaştık mühim olan bu ;)
Neyse..bu tütümüze 6metre tül kullandık.Bu hali 4metre tül kullanmış olduğumuz hali..Yeterli olmuyor ,o yüzden bir 2 metre daha ekledik ama bayağı kabarık oluyor.Tülü 10cm genişlikte şeritler halinde kestik.Tütü lastiğine bağlayarak çalıştık,bildiğimiz geniş bir lastik ama daha farklı olanları da var..YouTube dan videoları izleyerek işinizi kolaylaştırabilrisiniz ;)
Bittiğinde havası o biçimdi hümükuşun :) Mutlu oldu miniğimiz..Sizde miniğinizi Mutlu etmek isterseniz ki hiçbir kız böyle bir tütüye hayır demez bence.. ☺️Harekete geçip sevindirin yavruları :) sağlıcakla,selametle ,Mutlu kalın Can'larım ;)

1 yorum:

António Jesus Batalha dedi ki...

Passando pela net encontrei o seu blog, estive a folhear achei-o muito bom, feito com muito bom gosto,sim , gostei do que vi e li.
Tenho um blog que gostava que conhecesse. O Peregrino E Servo.
PS. Se desejar fazer parte dos meus amigos virtuais faça-o de forma a que eu possa encontrar o seu blog para o seguir também.
Que haja paz e saúde no seu lar.
Sou António Batalha.
http://peregrinoeservoantoniobatalha.blogspot.pt/